Reprezentuję firmę Śląskie Laboratoria Analityczne. Już od dobrych kilku lat współpracujemy z tą placówką w zakresie badań laboratoryjnych. Szczególnie cenimy sobie otwartość oraz partnerskie podejście do pracowników naszej firmy, dzięki czemu nasze kontakty układają się wzorowo. Ponadto pracujący tam personel wykazuje się profesjonalizmem i dbałością o każdy szczegół, co jest niezmiernie ważne przy wykonywaniu badań laboratoryjnych. Wszystko to sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić naszego kontrahenta jako godnego zaufana i powiedzieć, że nasza współpraca to czysta przyjemność.

Dariusz P.

Od lat korzystam z rehabilitacji w CM Corvita. Fizjoterapeuci i cały zespół nastawiony jest na pomoc pacjentowi. Nie przypuszczałem, że w państwowej opiece medycznej otrzymam takie wsparcie. Przyjazne miejsce. Dzięki temu miejscu mogę odzyskiwać zdrowie po zawale i ja, i wielu pacjentów.

Wola Pro Riders

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Agopsowicz reumatolog. Wizyta trochę opóźniona ale wcale się nie dziwię bo Pani doktor nie traktuje pacjenta jak kolejny numer tylko jak człowieka. Na wszystkie pytania udzieliła odpowiedzi, bardzo profesjonalna i serdeczna. Panie z rejestracji bardzo miłe. Zdecydowanie polecam tam reumatologa. Dodatkowym plusem jest to, że można załatwić wizytę przez PZU jak ktoś ma takie ubezpieczenie z wizytami. Jedynie ciężko zaparkować ale wokół jest wiele miejsc przy sklepach.

Lucyna K.