LEK. MED.

Teresa Lesińska

Specjalista reumatolog

To specjalista zajmujący się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń reumatycznych (metabolicznych, zapalnych oraz zwyrodnieniowych) układu kostno-stawowego.

Lekarz reumatolog leczy takie schorzenia jak np. dna moczanowa, reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, łuszczycowe zapalenie stawów, gorączka reumatyczna itp.

Do specjalisty powinny się również udać osoby z przewlekłymi stanami zapalnymi tkanki łącznej i schorzeniami typu twardzina układowa, toczeń rumieniowaty układowy czy zapalenia wielomięśniowe.

Koszt:

  • Wizyta – 180 zł
  • Dermatoskopia – 100 zł
  • Wizyta + Dermatoskopia – 200 zł
  • Wizyta + Krioterapia – 200 zł

Dermatoskopia i krioterapia są wykonywane tylko po wcześniejszej konsultacji

Zainteresowania:

Lekarz dermatolog z wieloletnim stażem zawodowym.

Absolwentka  Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach ze specjalizacją II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii. Przez wiele lat związana ze szpitalnym Odziałem Dermatologii i poradniami specjalistycznymi.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych (leczenie trądziku, wyprysków, grzybice, dermatozy, alergie skórne, łuszczyca, bielactwo i inne). Specjalizuje się również w dermoskopowej ocenie zmian skórnych. (Posiada) doświadczenie w zakresie kosmetologii.