LEK. MED.

Teresa Lesińska

Specjalista dermatolog

To lekarz specjalizujący się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce chorób skóry, włosów i paznokci. Praca dermatologa polega na identyfikowaniu i leczeniu różnego rodzaju problemów dermatologicznych, takich jak trądzik, łuszczyca, egzemy, zmiany skórne oraz infekcje skóry.

Dermatolog zajmuje się również procedurami kosmetycznymi, takimi jak usuwanie znamion oraz udzielaniem porad dotyczących pielęgnacji skóry i ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Zadaniem dermatologa jest również monitorowanie skóry pacjentów pod kątem zmian nowotworowych i wykonywanie biopsji skórnych w celu diagnozy i leczenia chorób nowotworowych skóry.

Koszt:

  • Wizyta – 180 zł
  • Dermatoskopia – 100 zł
  • Wizyta + Dermatoskopia – 200 zł
  • Wizyta + Krioterapia – 200 zł

Dermatoskopia i krioterapia są wykonywane tylko po wcześniejszej konsultacji

Zainteresowania:

Lekarz dermatolog z wieloletnim stażem zawodowym.

Absolwentka  Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach ze specjalizacją II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii. Przez wiele lat związana ze szpitalnym Odziałem Dermatologii i poradniami specjalistycznymi.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych (leczenie trądziku, wyprysków, grzybice, dermatozy, alergie skórne, łuszczyca, bielactwo i inne). Specjalizuje się również w dermoskopowej ocenie zmian skórnych. (Posiada) doświadczenie w zakresie kosmetologii.