LEK. MED.

Sabina Jara-Nowak

Specjalista endokrynolog

Endokrynolog to specjalista zajmujący się układem dokrewnym: gruczołami wydzielania wewnętrznego i spowodowanymi przez ich dysfunkcje zaburzeniami hormonalnymi. Określa m.in.  problemy ginekologiczno-położnicze czy choroby metaboliczne

Koszt:

– Wizyta – 250 zł
– USG tarczycy – 80 zł
– Wizyta + USG tarczycy – 330 zł

Endokrynologia

W przypadku problemów związanych z układem dokrewnym należy umówić się na wizytę ze specjalistą w najbliższej okolicy. Prywatna poradnia endokrynologiczna CORVITA mieści się w Bielsko-Białej, gdzie odbywa się diagnostyka schorzeń tarczycy o charakterze hormonalnym i metabolicznym. Lekarz medycyny przeprowadza również na miejscu badanie USG, które pozwala nadzorować wielkość gruczołu i opracowywać metody jego leczenia.

Endokrynolog przyjmuje prywatnie w poradni pacjentów zarówno z niedoczynnością, jak i nadczynnością tarczycy, a także z problemami związanymi z między innymi trzustką, przysadką, jądrami czy podwzgórzem, które również są związane z niepoprawnym funkcjonowaniem układu dokrewnego. Na wizytę należy umówić się telefonicznie bądź bezpośrednio w rejestracji znajdującej się na terenie ośrodka.